pogoda

piątek, Mar 24 2017

Mołdawski parlament przyjął ustawę, która wykreśli wino z listy napojów alkoholowych. Będzie ono rozpoznawane jako produkt spożywczy.

czwartek, Mar 16 2017

W Polsce wino nadal w wielu miejscach jest postrzegane jako produkt luksusowy, podczas gdy na zachodzie i południu Europy stanowi napój codziennej konsumpcji. W tym roku celem Kondrat Wina Wybrane będzie dalsze udostępnianie jakościowego wina z całego świata – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Tomasz Traub, manager ds. klientów hurtowych i HoReCa w firmie Kondrat Wina Wybrane.

niedziela, Mar 12 2017

Czerwone, białe, różowe – to znamy. Ostatnio pojawiło się też niebieskie, ciekawe. Dzisiaj w kolebce kreatywności popija się zielone, z marihuany. Canna Vine to połączenie organicznie uprawianego zioła i winogron.

piątek, Sty 20 2017

Koneserom tokajów trudno się jeszcze pogodzić z ostatnimi modyfikacjami w klasyfikacji tych win, a na Węgrzech ogłoszono nowe regulacje prawne.

wtorek, Sty 03 2017

Urzędnicy zapowiadają, że będą cofać zezwolenia firmom handlującym trunkami przez internet. Zgodnie z orzecznictwem NSA taka sprzedaż jest nielegalna – informuje Dziennik. Gazeta Prawna.

Strona 1 z 20
World Food 17 baner dolny podstrony