pogoda

Za tydzień Muvina 2017

  • środa, Maj 31 2017
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

W przyszłym tygodniu odbędzie się XXII edycja Międzynarodowego Konkursu Muvina w Preszowie, jednego z najbardziej znanych konkursów winiarskich w Europie środkowej. Polscy winiarze mogą jeszcze zgłaszać swoje wina do konkursu.

 

W Międzynarodowym Konkursie Muvina w Preszowie regularnie udział biorą także polskie wina zdobywając medale. Mamy nadzieję, że i w tym roku nasze wina zostaną wysoko ocenione.

Ocena konkursowa win odbędzie się 8-9 czerwca br. Opłata za udział w konkursie od każdej zgłoszonej próbki wina (6 butelek) wynosi 50 euro, ale dla polskich winiarzy udało się nam się wynegocjować zniżkę do 30 euro.

Wszystkie informacje na temat warunków udziału w konkursie znajdują się w załączonych dokumentach.

Wina na konkurs Muvina 2017 można dostarczać osobiście lub wysyłać, najpóźniej do 6 czerwca włącznie, na adres: Roman Myśliwiec, 38-200 Jasło, ul. Krakowska 100 a, tel. 602 375 851 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ewa Wawro

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Konkursy
Pobierz załącznik:

Dodaj komentarz