pogoda

Zaproszenie dla polskich winiarzy na Muvina 2018

  • wtorek, Maj 29 2018
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

W czerwcu odbędzie się 23. edycja Międzynarodowego Konkursu Muvina w Preszowie, jednego z najbardziej znanych konkursów winiarskich w Europie Środkowej. Polskie wina rokrocznie biorą udział w tym wydarzeniu i zdobywają medale.

Ocena konkursowa win odbędzie się w dniach 14-15 czerwca br. Opłata za udział w konkursie od każdej zgłoszonej próbki wina (6 butelek) wynosi 50 euro, ale tradycyjnie już dla polskich winiarzy udało się nam się wynegocjować zniżkę do 30 euro.

Wina na konkurs Muvina 2018 można dostarczać osobiście lub wysyłać, najpóźniej do 12 czerwca włącznie. Na prośbę organizatorów Konkursu, próbki win zgłaszanych na konkurs przyjmować będzie i zawiezie do Preszowa Roman Myśliwiec. Zadeklarowane na Konkurs wina można dostarczyć osobiście albo przysyłać na adres:

Roman Myśliwiec
38-200 Jasło
ul. Krakowska 100a
tel. 602 375 851
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin na stronie http://www.muzeumvin.sk/index-en.php?category=muvina

Ewa Wawro

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Konkursy

Dodaj komentarz

Nowości