pogoda

Konkurs GV 18
środa, Kwi 18 2018

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowych Dniach Wina w Jaśle w dniach 25 – 26 sierpnia 2018.

poniedziałek, Sty 08 2018

Rynek alkoholi jest dynamiczny, a zapotrzebowanie na wyroby regionalne, autentyczne i wysokiej jakości to jeden z najsilniejszych trendów rynku spożywczego w Polsce i Europie. Branża spirytusowa w Polsce jest istotnym elementem polskiej gospodarki a polska wódka jest jedyną polską marką globalną obecną na wszystkich rynkach całego świata. Rośnie sprzedaż wina, piwa regionalnego, wódki premium i whisky. Polacy coraz częściej sięgają po droższe wina i ten segment rynku alkoholi rośnie w tempie 20 %. Świadomość polskiego konsumenta jest na coraz wyższym poziomie, zwłaszcza jeżeli chodzi o dobór szczepów i regionów. Odkrywamy już nie tylko wina zagraniczne ale stajemy się miłośnikami win rodzimych.

środa, Wrz 27 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich polskich winiarzy na doroczny Konwent, który odbędzie się w dniach 16–17 listopada 2017 roku w Krakowie. Mamy więc znów okazję, aby spotkać się na najstarszej cyklicznej ogólnopolskiej imprezie naszego środowiska, podzielić się doświadczeniami i wspólnie ocenić swoje wina.

czwartek, Wrz 21 2017

Małopolska Jesień Enologiczna to niezwykłe wydarzenie kulturalne, które jednoczy coraz liczniejsze grono miłośników wina. Przed nimi kilka tygodni niezapomnianych wrażeń związanych z enologią i sztuką winiarską. W tym roku już po raz trzeci Stowarzyszenie Kobiety i wino, które jest inicjatorem i głównym organizatorem przedsięwzięcia, zadbało o to, aby nie zabrakło winiarskich atrakcji dla wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w celebrowaniu Jesieni Enologicznej.

piątek, Wrz 01 2017

Winiarze lubuscy zapraszają na doroczne wielkie święto - Dni Zielonej Góry Winobranie 2017. Rozpocznie się już jutro potrwa kilka dni.

wtorek, Sie 29 2017

To była prawdziwa uczta dla miłośników polskiego wina. Rekordowa liczba winiarzy, rekordowa liczba win, rekordowa liczba uczestników… Brawo Jasło!

Strona 1 z 9