pogoda

Elmer 2015 – wino białe półsłodkie

  • niedziela, Sty 08 2017
  • Napisane przez  /red/
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

 Wino uniwersalne, bezpretensjonalne, typu biesiadnego, odpowiednie do towarzyskich spotkań. Aktualnie jest to najtańsze polskie wino.

Zawartość alkoholu: 12 %
Zawartość cukrów: 19,0 g/l
Zawartość kwasów organicznych: 7,6 g/l

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Opublikowano w Prezentacje Win

Komentarze  

0 #3 Janusz 2017-01-12 14:19
Proponował bym umieszczać informację na etykiecie o odmianach z jakich było wino robione. Lubię sobie poczytać na ich temat jak piję wino.
Cytować
+1 #2 Roman Myśliwiec 2017-01-09 22:14
Dziękuję za uwagi w imieniu producentów, czyli mojego syna i córki. Też uważam, że niezbyt przebojowo się promują. Jeżeli natomiast ma Pan na myśli konieczność opatrywania win notką degustacyjną typu "woń fiołków z południowo-zach odniego stoku", to jestem takiej radosnej twórczości na kontr etykietach i w opisach win zdecydowanie przeciwny, a nawet mnie śmieszą. Żeby opisywać wina tak skromnie było moją decyzją.Zbyt długo produkuję i konsumuję wino żeby nie mieć do tego tematu respektu. Odczucia konsumentów mogą być bardzo różne i zazwyczaj subiektywne. Edukacja to moja specjalność zawodowa, ale w tym temacie pozostawiam konsumentom wolną ocenę.Pozdrawia m.
Cytować
-2 #1 Grzegorz 2017-01-08 23:14
Najstarsza winnica w kraju z najgorszym marketingiem. Nikt w Polsce nie pisze tak żle o swoim winie. Robicie sobie krzywdę. Trochę finezji... ciut ciut... chyba że to wino dla meneli....
Cytować

Dodaj komentarz