Wydrukuj tę stronę

Winnica Nobilis

Winnica Nobilis fot. arch.

Winnica Nobilis - rok założenia 2001, położona jest w miejscowości Faliszowice, 15 km od Sandomierza, pośród malowniczych sadów jabłoniowych, na lekkim skłonie o wystawie południowo-zachodniej. Obecnie winnica zajmuje powierzchnię 0,4 ha.

 

Nasza winnica ma charakter rodzinny, której sami nadajemy kształt, począwszy od dbałości o każdy najmniejszy szczegół w uprawie po produkt końcowy winifikacji.

Nasze wina są odzwierciedleniem naszej pasji, duszy, ciężkiej pracy i troski o każdym najdrobniejszy element. Swoją aromatyczność i mineralność zawdzięczają miejscowemu terroir, w tym glebom lessowym o podłożu wapiennym. Podstawą jakości naszych win jest nieustająca współpraca z winoroślą w winnicy. Tworzymy wina, które łączą zarówno nasze doświadczenia jak i współczesne trendy winiarskie, wykorzystujemy umiejętności ludzkich rąk oraz najnowszą technologię z zakresu uprawy, cięcia i ochrony winorośli.

Jesteśmy skierowani do klientów o wysokich wymaganiach co do charakteru, budowy i jakości wina gronowego, dlatego osobiście uczestniczymy we wszystkich etapach produkcji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów, którzy wracają i wspierają nas w naszej winiarskiej przygodzie.

Specjalizujemy się w produkcji sadzonek winorośli odmian przydatnych do uprawy w chłodnym klimacie.

Oferujemy degustację i sprzedaż wina, zakup sadzonek winorośli oraz doradztwo z zakresu uprawy i ochrony .

Adres i kontakt:

Winnica Nobilis
Magdalena i Grzegorz Kapłan
Faliszowice 52
27-650 Samborzec
tel. 602 777 117, 501 095 595
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.facebook.com/winnicanobilis/

GPS: N 50o 39' 49. 95 E 21o 33' 59. 77

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w woj. świętokrzyskie