pogoda

Nasze Winnice

Nasze Winnice, to portal tworzony z pasją i przez pasjonatów. Każdy, kto w jakimkolwiek wymiarze interesuje się winem, znajdzie tu co dla siebie.

Większość funkcjonujących już portali i bogów dotyczących winiarstwa, dedykowana jest winom zagranicznym, prezentuje zagraniczne wina i winiarzy. Nasz portal jest inny, motywem przewodnim jest polskie winiarstwo, polskie wino, polscy winiarze.

Sporo miejsca poświęcamy także organizowanym w Polsce imprezom winiarskim, konkursom, spotkaniom przy winie i szkoleniom.

Zapraszamy gorąco do współpracy polskie stowarzyszenia winiarskie. Liczymy na to, że skorzystają z oferty i tą drogą będą promować swoje działania, informować o wydarzeniach, a potem je relacjonować.

Wszystko oczywiście będzie bogato ilustrowane fotoreportażami i fotogaleriami.

Portal tworzony będzie przy stałej współpracy z Romanem Myśliwcem. Poprowadzi m.in. dział „Winiarski Rok”, interaktywny kącik porad dla winiarzy. Poznamy także jego inną pasję, którą pochłonięty winiarstwem, przez lata zaniedbywał – fotografię.

Wierzę, że portal Nasze Winnice, szybko stanie się jednym z Waszych ulubionych, często odwiedzanym i regularnie współtworzonym medium.

z winiarskim pozdrowieniem

Ewa Wawro
redaktor naczelna portalu Nasze Winnice
sekretarz Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia
autorka książek: „Winnice w Polsce” i „Winnice Podkarpacia”